Meja pemeriksaan ginekologi elektrik FD-G-1 menggunakan bahan berkekuatan tinggi dan tahan kakisan, yang kondusif untuk pembersihan dan pembasmian kuman harian hospital.
Ketinggian permukaan meja pemeriksaan, sudut papan belakang dan papan kaki boleh dilaraskan melalui suis kaki.
Aksesorinya lengkap, dan terdapat penyandar bahu, tali bahu, tali pergelangan tangan, pemegang, penyandar kaki dan besen kotoran dengan penapis sebagai standard.
Bahagian bawah meja pemeriksaan ginekologi menggunakan struktur berbentuk U, yang menyediakan ruang pergerakan kaki dan betis untuk kerja harian doktor.
Katil operasi pemeriksaan ginekologi perubatan ini, bukan sahaja sesuai untuk pemeriksaan ginekologi, tetapi juga untuk urologi lelaki
1.Tilam Berbuih Lancar
Tilam acuan meja pemeriksaan ginekologi elektrik menggunakan teknologi pembuih lancar terkini, yang meningkatkan keselesaan pesakit dengan ketara.
2.Bahan tahan kakisan
Semua penutup meja pemeriksaan ginekologi elektrik diperbuat daripada bahan unggul, yang tahan kakisan, mudah dibersihkan dan dibasmi kuman.
3. Suis Kaki
Dilengkapi dengan suis kaki, mengawal pelbagai pergerakan meja pemeriksaan obstetrik secara fleksibel.
4.Aksesori Serbaguna
Selain tempat letak bahu standard, tali bahu, pemegang, tempat letak kaki, pedal kaki, besen sampah, lampu pemeriksaan ginekologi atau kerusi doktor juga tersedia secara pilihan.
Parameter
| ModelBarang | Meja Pemeriksaan Ginekologi Elektrik FD-G-1 |
| Panjang dan Lebar | 1800mm * 550mm |
| Ketinggian (Naik dan Turun) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Trendelenburg Songsang | 14°/ 17° |
| Plat Belakang (Atas dan Bawah) | 60°/10° |
| Sistem elektro-motor | Jiecang |
| Voltan | 220V/110V |
| Kekerapan | 50Hz / 60Hz |
| Kecekapan Kuasa | 1.0 KW |
| Bateri | Ya |
| Tilam | Tilam Lancar |
| Bahan Utama | ABS |
| Kapasiti Beban Maksimum | 150 kg |
| Waranti | 1 Tahun |
SstandardAksesori
| Tidak. | Nama | Kuantiti |
| 1 | Sokongan Lengan | 1 pasang |
| 2 | Plat Kaki | 1 Set |
| 3 | Tilam | 1 set |
| 4 | Pemegang | 1 pasang |
| 5 | Suis Kaki | 1 Set |