Meja obstetrik serba boleh FD-G-2 digunakan secara meluas untuk kelahiran obstetrik, pemeriksaan ginekologi dan pembedahan.
Badan, tiang dan tapak meja penghantaran elektrik diperbuat daripada keluli tahan karat 304, yang tahan kakisan dan mudah dibersihkan.
Plat kaki boleh ditanggalkan, yang kondusif untuk pemulihan selepas pembedahan.
Sistem kawalan dua hala, bukan sahaja melalui alat kawalan jauh pegang tangan, tetapi juga melalui suis kaki.
Aksesori lengkap, standard dengan versi sokongan kaki, pedal, besen kotoran dengan penapis dan lampu pemeriksaan ginekologi pilihan.
Tapak berbentuk U bukan sahaja kondusif untuk kestabilan meja pembedahan, tetapi juga menyediakan ruang kaki yang cukup untuk doktor mengurangkan keletihan.
1.Sistem Kawalan Berganda
Pengawal tangan dan suis kaki melakukan kawalan sekunder untuk memastikan keselamatan operasi dan merealisasikan pelbagai kedudukan.
2. Plat Kaki Boleh Tanggal
Plat kaki meja penghantaran elektrik yang boleh ditanggalkan memudahkan rehat selepas pembedahan dan mengurangkan kesakitan selepas pembedahan
3.304 Keluli Tahan Karat
Semua penutup meja pembedahan ginekologi diperbuat daripada keluli tahan karat 304 berkualiti tinggi. Tahan lama, mudah dibersihkan dan dibasmi kuman.
4. Tapak berbentuk U
Tapak meja obstetrik ginekologi berbentuk U bukan sahaja meningkatkan kawasan sentuhan antara tapak dan lantai dan menjadikannya lebih stabil, tetapi juga menyediakan ruang kaki yang cukup untuk kerja kakitangan perubatan bagi mengurangkan keletihan.
5. Aksesori Serbaguna
Selain tempat letak bahu standard, tali bahu, pemegang, tempat letak kaki, pedal kaki, besen sampah, lampu pemeriksaan ginekologi juga tersedia sebagai pilihan.
Parameter:
| ModelBarang | Jadual Penghantaran Elektrik FD-G-2 |
| Panjang dan Lebar | 1880mm*600mm |
| Ketinggian (Naik dan Turun) | 940mm/680mm |
| Plat Belakang (Atas dan Bawah) | 45°10° |
| Plat Tempat Duduk (Atas dan Bawah) | 20° 9° |
| Plat Kaki Ke Luar | 90° |
| Voltan | 220V/110V |
| Kekerapan | 50Hz / 60Hz |
| Bateri | Ya |
| Kecekapan Kuasa | 1.0 KW |
| Tilam | Tilam Lancar |
| Bahan Utama | Keluli Tahan Karat 304 |
| Kapasiti Beban Maksimum | 200kg |
| Waranti | 1 Tahun |
SstandardAksesori
| Tidak. | Nama | Kuantiti |
| 1 | Sokongan Lengan | 1 pasang |
| 2 | Pemegang | 1 pasang |
| 3 | Plat Kaki | 1 keping |
| 4 | Tilam | 1 set |
| 5 | Lembangan Sisa | 1 keping |
| 6 | Pengapit Penetapan | 1 Pasangan |
| 7 | Kruk Lutut | 1 Pasangan |
| 8 | Pedal | 1 Pasangan |
| 9 | Alat Kawalan Jauh Tangan | 1 keping |
| 10 | Suis Kaki | 1 keping |