LEDD500700C+M merujuk kepada lampu bilik operasi LED kubah berganda.
Sistem kamera terbina dalam dan monitor gantung luaran boleh digunakan untuk tujuan latihan. Ia membolehkan operasi pemantauan dan rakaman.
■ pembedahan abdomen/am
■ ginekologi
■ pembedahan jantung/ vaskular/ toraks
■ pembedahan saraf
■ ortopedik
■ traumatologi / kecemasan ATAU
■ urologi / TURP
■ ent/ Oftalmologi
■ endoskopi Angiografi
1. Sistem Kamera
Kamera terbina dalam, tidak perlu menggantungnya dengan lengan lain.
2. Lampu bilik pembedahan ini menangkap dan menghantar imej dalam kelajuan pantas dan berkualiti tinggi. Disebabkan oleh zum optik 10X, imej boleh dilihat dari setiap aspek.
3. Lampu bilik pembedahan ini juga boleh merakam pembedahan. Ia boleh digunakan untuk tujuan latihan dan pembelajaran.
Sistem Pemantauan
1. Dengan menyiarkan operasi, lampu bilik pembedahan LEDD500700C+M boleh membolehkan kakitangan klinik mengikuti perkembangan anda tanpa melanggar medan steril.
2. Lampu bilik pembedahan dengan kamera dan monitor terbina dalam memberikan pandangan atas kepala pembedahan supaya pasukan pembedahan anda boleh berkongsi prosedur pembedahan di seluruh dunia.
Parameters:
| Kamera | |
| Resolusi | 210 megapiksel 1920(T)X 1080(V) |
| Mod komunikasi | RS232 |
| Protokol komunikasi | HITACHI / SONY VISCA |
| Penyambung | Keserasian LVCMOS-36pFPC(YCbCr 4:2:2)110/LVDS 30P |
| Jenis sensor | CMOS 1/2.9"/ CMOS 1/3" |
| Mod imbasan | Imbasan Progresif |
| Sistem Siang dan Malam | Warna/hitam dan putih/automatik |
| Pencahayaan minimum | warna:0.1Lux hitam dan putih:0.01Lux |
| Mod penyegerakan | antara penyegerakan |
| Keluaran video | isyarat digital |
| SNR | ≥50dB(AGC MATI) |
| Kanta | |
| IRCUT | Pensuisan automatik penapis berganda IRCUT |
| Kanta optik | 10X f=5mm~50mm |
| sudut medan | T:51.8°(B)~5.86°(T) V:39.1°(B)~4.4°(T) |
| Fungsi | |
| mod pendedahan | A/M |
| imbangan putih | Automatik |
| Mod Fokus | A/M |
| mendapatkan kawalan | A/M |
| Kesan Gambar | Automatik/warna/hitam putih/negatif |
| fungsi pencerminan | Sokongan (cermin mendatar + cermin menegak) |
| peralihan imej | Sokongan |
| Dinamik Lebar | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| pengatup elektronik | 1/30s~1/10,000s |
| nisbah kontras | Boleh laras |
| ketepuan | Boleh laras |
| Fungsi anti-kabus | Sokongan |
| Marginal | Sokongan |
| Spesifikasi generik | |
| Dimensi | 38.6(L)* 41(T)* 64.6(P)mm |
| Suhu/kelembapan Kerja | ﹣10℃~50℃,10% RH~60% RH |
| Suhu/kelembapan Penyimpanan | ﹣20℃~60℃,10% RH~80% RH |
| bekalan kuasa | DC 12V±10% |
| penggunaan kuasa | MAKSIMUM 3.5W |
| Berat bersih | 110g |
Pantau
| Parameter Utama | |
| Saiz skrin | 21.5' |
| Mod Lampu Latar | LED |
| Kawasan Paparan | 475.2mm(L)×267.3mm(T) |
| Nisbah Aspek | 16:9 |
| Resolusi Maksimum | 1920×1080 |
| Warna Paparan | 16.7 juta |
| Pitch Piksel | 0.2475(T)×0.2475(V) |
| Pencahayaan | 300cd/㎡ |
| Kontras Imej | 1500:1 |
| Sudut Pandangan | 850/850/750/650 |
| Masa Respons | 8MS |
| Frekuensi Medan | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Input dan output | |
| SDI DALAM | 1 |
| SDI KELUAR | 1 |
| AV IN | 22(2×BNC) |
| AV KELUAR | 1 |
| S-VEDIO | 1 |
| Input VGA | 1 |
| Input HDMI | 1 |
| Input YPbPr/YCbCr | 3(3×BNC) |
| Input RS232 (Pilihan) | 1 |
| Input audio | 1 |
| Keluaran audio | 1 |
| Sistem warna | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Bahasa | Cina/Inggeris/Perancis/Jerman/Itali/Sepanyol/ |
| Bekalan kuasa | |
| Kuasa | DC 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Kuasa Siap Sedia | 5W |