1.Kedudukan Ultra Rendah
Ketinggian minimum meja pembedahan oftalmologi boleh dilaraskan kepada 500mm. Sistem pemacu elektromagnet yang terkenal ini stabil, andal dan bebas bunyi semasa operasi. Ia merupakan pilihan terbaik untuk oftalmologi dan pembedahan ENT.
2.Plat Kepala Boleh Tanggal
Plat kepala yang boleh ditanggalkan mudah dikawal oleh gear mekanikal.
Reka bentuk cekung di tengah kusyen kepala katil memenuhi keperluan ergonomik.
3. Permukaan Lebar
Lebar permukaan boleh mencapai 550mm, membolehkan pesakit berbaring di atasnya dengan lebih selesa
4. Suis Kaki Fleksibel
Sudut plat belakang dan plat kaki boleh dilaraskan melalui suis kaki, yang memudahkan doktor melaraskan kedudukan pesakit ke kedudukan paling ideal semasa pembedahan oftalmologi.
5. Brek Kelopak
Brek pedal mekanikal lebih pantas, mudah, selamat dan boleh dipercayai.
6. Kerusi Doktor Pilihan
Kerusi doktor boleh melaraskan tempat letak tangan, tempat letak belakang dan ketinggian tempat duduk.
Parameter
| Item Model | Meja Pembedahan Oftalmik Elektrik TDG-2 |
| Panjang dan Lebar | 2080mm * 550mm |
| Ketinggian (Naik dan Turun) | 700mm / 500mm |
| Plat Kepala (Atas dan Bawah) | 45°/90° |
| Plat Belakang (Atas dan Bawah) | 45°/ 20° |
| Plat Kaki (Atas dan Bawah) | 45°/ 20° |
| Gelongsor Mendatar | 300mm |
| Sistem elektro-motor | Jiecang |
| Voltan | 220V/110V |
| Kekerapan | 50Hz / 60Hz |
| Kecekapan Kuasa | 1.0 KW |
| Bateri | Ya |
| Tilam | Tilam Memori |
| Bahan Utama | Keluli Tahan Karat 304 |
| Kapasiti Beban Maksimum | 200 kg |
| Waranti | 1 Tahun |
Aksesori Standard
| Tidak. | Nama | Kuantiti |
| 1 | Rod Infusi | 1 Set |
| 2 | Papan Lengan | 1 Pasangan |
| 3 | Dulang Instrumen | 1 Set |
| 4 | Pengapit Penetapan | 1 Set |
| 5 | Tilam | 1 Set |
| 6 | Suis Kaki | 1 Set |