Meja operasi elektro-hidraulik ini dibahagikan kepada 5 bahagian: bahagian kepala, bahagian belakang, bahagian punggung, dua bahagian kaki yang boleh diasingkan.
Bahan gentian transmisi cahaya tinggi serta gelongsor mendatar 340mm memastikan tiada titik buta semasa pengimbasan sinar-X.
Meja operasi elektro-hidraulik ini dilengkapi dengan sistem kawalan berganda bagi memastikan operasi bebas masalah.
Ia boleh dilengkapi dengan rangka kepala pelbagai fungsi dan rangka cengkaman ortopedik.
Fungsi tetapan semula satu butang, boleh mengembalikan kedudukan mendatar asal. Fleksi satu butang dan fleksi terbalik, fungsi papan kaki elektrik, menjimatkan banyak masa.
Ia sesuai untuk pelbagai pembedahan, seperti pembedahan abdomen, obstetrik, ginekologi, ENT, urologi, anorektal dan ortopedik, dan sebagainya.
1.Permukaan Meja Lebih Panjang dan Lebih Lebar
Panjang permukaan meja operasi elektro-hidraulik boleh mencapai 2180mm, dan lebarnya boleh mencapai 550mm, yang sesuai untuk keperluan beberapa kumpulan khas dan juga boleh menjadikan pesakit lebih selesa.
2. Sistem Kawalan Berganda
Meja operasi elektro-hidraulik dilengkapi dengan sistem dwi kawalan utama/pengawal tambahan untuk memastikan operasi bebas masalah.
3.Fleks &Fleks Semula & Tetapkan Semula Satu Butang
Fungsi tetapan semula satu butang, boleh memulihkan kedudukan mendatar asal, fleksi satu kekunci dan fleksi terbalik
4. Plat Kaki Laras Elektrik Pilihan
Reka bentuk modular pasang masuk plat kaki boleh melaraskan plat kaki secara elektrik, yang sangat menjimatkan masa melaraskan kedudukan.
5. Bateri Boleh Dicas Semula Terbina Dalam
Meja operasi elektrik-hidraulik TDY-Y-2 dilengkapi dengan bateri boleh dicas semula berprestasi tinggi, yang boleh memenuhi keperluan 50 operasi. Pada masa yang sama, ia mempunyai bekalan kuasa AC untuk membekalkan tenaga elektrik bagi memastikan keselamatan maksimum.
Parameter
| ModelBarang | Meja Operasi Elektro-Hidraulik TDY-Y-2 |
| Panjang dan Lebar | 2160mm*550mm |
| Ketinggian (Naik dan Turun) | 1100mm/ 690mm |
| Plat Kepala (Atas dan Bawah) | 18° 45° |
| Plat Belakang (Atas dan Bawah) | 85°/40° |
| Plat Kaki (Atas/Bawah/ Ke Luar) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Songsang | 28°/ 28° |
| Condongan Sisi (Kiri dan Kanan) | 18°/ 18° |
| Ketinggian Jambatan Ginjal | 100mm |
| Gelongsor Mendatar | 340mm |
| Kedudukan sifar | Satu butang, standard |
| Fleksibel/ Refleks | Operasi Gabungan |
| Papan Sinar-X | Pilihan |
| Panel Kawalan | Piawai |
| Butang berhenti kecemasan | Piawai |
| Sistem elektro-motor | Chaoger dari Taiwan |
| Voltan | 220V/110V |
| Kekerapan | 50Hz / 60Hz |
| Kecekapan Kuasa | 1.0 KW |
| Bateri | Ya |
| Tilam | Tilam Memori |
| Bahan Utama | Keluli Tahan Karat 304 |
| Kapasiti Beban Maksimum | 200 kg |
| Waranti | 1 Tahun |
Aaksesori
| Tidak. | Nama | Kuantiti |
| 1 | Skrin Anestesia | 1 keping |
| 2 | Sokongan Badan | 1 pasang |
| 3 | Sokongan Lengan | 1 pasang |
| 4 | Sokongan Bahu | 1 pasang |
| 5 | Sokongan Kaki | 1 pasang |
| 6 | Pemegang Jambatan Ginjal | 1 keping |
| 7 | Tilam | 1 Set |
| 8 | Pengapit Penetapan | 8 keping |
| 9 | Pengapit Penetapan Panjang | 1 pasang |
| 10 | Alat Kawalan Jauh | 1 keping |
| 11 | Talian Kuasa | 1 keping |
| 12 | Minyak Hidraulik | 1 tin minyak |