Meja operasi ginekologi hidraulik TF, badan, lajur dan tapak semuanya diperbuat daripada keluli tahan karat, dengan kekuatan mekanikal yang tinggi, rintangan kakisan, dan kondusif untuk pembersihan dan pembasmian kuman.
Meja operasi ginekologi hidraulik ini didatangkan secara standard dengan penyandar bahu, tali bahu, pemegang, penyandar kaki dan pedal, besen tanah dengan penapis dan lampu pemeriksaan ginekologi pilihan.
Ketinggian meja operasi ginekologi hidraulik boleh dilaraskan dengan pedal, dan kecondongan katil boleh dilaraskan dengan menggoncang pemegangnya.
Apabila brek dipijak, tapak tetap di bahagian bawah katil diturunkan, yang meningkatkan kawasan sentuhan dengan tanah dan memastikan kestabilan katil.
Ia digunakan secara meluas untuk ginekologi, obstetrik, urologi dan pembedahan anorektal.
1. Bahan Keluli Tahan Karat
Badan utama, rel sisi, lajur pengangkat dan tapak meja operasi ginekologi hidraulik diperbuat daripada keluli tahan karat 304 berkualiti tinggi, dengan kekuatan mekanikal yang tinggi, rintangan kakisan dan pembersihan yang mudah.
2. Permukaan Meja Lebar
Lebar permukaan meja operasi ginekologi hidraulik boleh mencapai 600mm, yang sangat mesra kepada orang yang mempunyai jenis badan tertentu dan meningkatkan keselesaan.
3. Aksesori Serbaguna
Selain tempat letak bahu standard, tali bahu, pemegang, tempat letak kaki, pedal kaki, besen sampah, lampu pemeriksaan ginekologi juga tersedia sebagai pilihan.
4. Kaki Tetap Unik
Kaki tetap meja operasi yang unik meningkatkan kawasan sentuhan dengan tanah dan memastikan kestabilan ginekologi hidraulik.
Parameter
| Item Model | Meja Operasi Ginekologi Hidraulik TF |
| Panjang dan Lebar | 1800mm * 600mm |
| Ketinggian (Naik dan Turun) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Trendelenburg Songsang | 8°/ 20° |
| Plat Belakang (Atas dan Bawah) | 70°/ 11° |
| Voltan | 220V/110V |
| Kekerapan | 50Hz / 60Hz |
| Tilam | Tilam Lancar |
| Bahan Utama | Keluli Tahan Karat 304 |
| Kapasiti Beban Maksimum | 173 kg |
| Waranti | 1 Tahun |
SstandardAksesori
| Tidak. | Nama | Kuantiti |
| 1 | Sokongan Lengan | 1 pasang |
| 2 | Pemegang | 1 pasang |
| 3 | Plat Kaki | 1 keping |
| 4 | Tilam | 1 set |
| 5 | Lembangan Sisa | 1 keping |
| 6 | Pengapit Penetapan | 1 Pasangan |
| 7 | Kruk Lutut | 1 Pasangan |
| 8 | Pedal | 1 Pasangan |