Meja operasi mekanikal TS-1 diperbuat daripada keluli tahan karat, yang mempunyai kekuatan mekanikal yang tinggi, rintangan kakisan dan pembersihan yang mudah.
Laraskan ketinggian permukaan katil dengan pemacu hidraulik, dan laraskan sudut plat kaki belakang dengan alat bantu lain.
Tapak meja bedah hidraulik berbentuk T adalah stabil dan juga boleh memberikan ruang kaki yang cukup kepada doktor yang bekerja untuk masa yang lama.
Terdapat dua pilihan plat kaki bersepadu dan plat kaki berbelah, sesuai untuk orang yang mempunyai keperluan pengguna yang berbeza.
1.Pangkalan T
Tapak meja operasi manual berbentuk T yang ergonomik bukan sahaja mempunyai kestabilan yang baik dan pergerakan yang fleksibel, tetapi juga menyediakan ruang kaki yang cukup untuk doktor bagi mengurangkan keletihan semasa kerja jangka panjang.
2.Jambatan Buah Pinggang Terbina Dalam
Jambatan lumbar terbina dalam boleh dinaikkan sebanyak 110mm, yang memudahkan doktor melakukan pembedahan buah pinggang.
3. Pelbagai Aksesori
Aksesori standard termasuk sokongan bahu, sokongan bahu, sokongan badan, skrin anestesia dan sokongan kaki untuk memudahkan pelbagai operasi.
4. Sistem Ketinggian Hidraulik
Ia dipacu secara hidraulik, dan ketinggian permukaan meja operasi mekanikal dilaraskan oleh pedal kaki. Ia berjalan dengan lancar dan senyap. Ia boleh beroperasi secara normal walaupun kuasa dimatikan. Bagi kawasan yang mempunyai elektrik yang tidak stabil, meja operasi hidraulik boleh dipilih.
5.Plat Kaki Integral atau Plat Kaki Berpecah
Terdapat versi ringkas plat kaki keseluruhan, harganya berpatutan. Terdapat juga plat kaki berbelah, yang boleh dilaraskan ke atas dan ke bawah, dan boleh dikembangkan ke luar untuk memudahkan pelbagai pembedahan anggota bawah.
Parameter
| Item Model | Meja Operasi Mekanikal TS-1 |
| Panjang dan Lebar | 1980mm*500mm |
| Ketinggian (Naik dan Turun) | 950mm/750mm |
| Plat Kepala (Atas dan Bawah) | 45°/90° |
| Plat Belakang (Atas dan Bawah) | 75°/30° |
| Plat Kaki (Atas/Bawah/ Ke Luar) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Songsang | 20°/ 30° |
| Condongan Sisi (Kiri dan Kanan) | 20°/ 20° |
| Ketinggian Jambatan Ginjal | ≥110mm |
| Tilam | Tilam Memori |
| Bahan Utama | Keluli Tahan Karat 304 |
| Kapasiti Beban Maksimum | 200 kg |
| Waranti | 1 Tahun |
SAksesori standard
| Tidak. | Nama | Kuantiti |
| 1 | Skrin Anestesia | 1 Keping |
| 2 | Sokongan Badan | 1 Pasangan |
| 3 | Sokongan Lengan | 1 Pasangan |
| 4 | Rehat Bahu | 1 Pasangan |
| 5 | Kruk Lutut | 1 Pasangan |
| 6 | Pengapit Penetapan | 1 Set |
| 7 | Tilam | 1 Set |