Meja pembedahan hidraulik TS sesuai untuk pembedahan toraks dan abdomen, ENT, obstetrik dan ginekologi, urologi dan ortopedik, dsb.
Berbeza dengan meja operasi manual umum, kami menggunakan sistem pengangkat hidraulik dan spring gas untuk melaraskan plat belakang dan kaki. Menjadikan proses pelarasan senyap dan mudah.
Tapak berbentuk Y digunakan untuk memastikan meja operasi hidraulik mempunyai kestabilan dan ruang kosong yang lebih tinggi, supaya kakitangan perubatan boleh mendekati pesakit pada jarak sifar.
Reka bentuk roda besar juga menjadikannya anti-getaran dan penyahmampatan semasa pergerakan.
1. Buih Memori Lanjutan
Bahan permukaan meja pembedahan hidraulik adalah kalis api dan anti-statik. Tilam poliuretana (PU) yang dibentuk mudah dibersihkan dan mempunyai jangka hayat yang panjang.
2. Jambatan Buah Pinggang Terbina Dalam.
Masukkan pemegang ke dalam lubang yang sepadan, putar pemegang dan buat jambatan pinggang naik atau turun ke kedudukan yang sesuai, kemudian tarik keluar pemegangnya. Untuk meja operasi hidraulik TS, ketinggian jambatan pinggang adalah lebih daripada 100mm.
3. DiimportHydraulicSsistem
Sistem hidraulik yang diimport dari Amerika menjadikan pergerakan meja operasi manual stabil dan pantas.
4. AangularApelarasanwdenganGas Sbunga
Kedua-dua plat belakang dan sambungan plat kaki meja operasi hidraulik TS dilengkapi dengan struktur sokongan silinder spring gas, yang membuat pelbagai pelarasan dengan lembut, senyap dan bebas getaran, di samping melindungi struktur sendi dengan berkesan dan mencegah pesakit daripada jatuh.
5. Lreka bentuk kastor arger
Tapak meja operasi hidraulik mekanikal direka bentuk dengan roda besar (diameter≥100mm), yang fleksibel untuk digerakkan. Roda-roda tersebut terangkat semasa membrek, tapak katil bersentuhan kukuh dengan tanah, dan kestabilannya baik.
Parameter
| Item Model | Meja Operasi Hidraulik TS |
| Panjang dan Lebar | 2050mm*500mm |
| Ketinggian (Naik dan Turun) | 890mm/ 690mm |
| Plat Kepala (Atas dan Bawah) | 60°/60° |
| Plat Belakang (Atas dan Bawah) | 75°/ 15° |
| Plat Kaki (Atas/Bawah/ Ke Luar) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Songsang | 25°/ 25° |
| Condongan Sisi (Kiri dan Kanan) | 20°/ 20° |
| Ketinggian Jambatan Ginjal | ≥110mm |
| Tilam | Tilam Memori |
| Bahan Utama | Keluli Tahan Karat 304 |
| Kapasiti Beban Maksimum | 200 kg |
| Waranti | 1 Tahun |
SAksesori standard
| Tidak. | Nama | Kuantiti |
| 1 | Skrin Anestesia | 1 Keping |
| 2 | Sokongan Badan | 1 Pasangan |
| 3 | Sokongan Lengan | 1 Pasangan |
| 4 | Rehat Bahu | 1 Pasangan |
| 5 | Kruk Lutut | 1 Pasangan |
| 6 | Pengapit Penetapan | 1 Set |
| 7 | Tilam | 1 Set |
| 8 | Tali Badan | 1 Set |