Meja pembedahan manual TY sesuai untuk pembedahan toraks dan abdomen, ENT, obstetrik dan ginekologi, urologi dan ortopedik, dsb.
Bingkai, tiang dan tapak diperbuat daripada keluli tahan karat, mudah dibersihkan dan tahan kakisan.
Meja operasi mekanikal dinaikkan dan diturunkan dengan pam minyak pedal, yang berjalan lancar dan selamat serta boleh dipercayai. Semua pergerakan lain dikendalikan oleh gear mekanikal.
Meja operasi hidraulik ini memerlukan plat kaki yang boleh dilipat ke bawah, dicabut dan ditanggalkan, dan ia mudah dilaraskan. Ia menggunakan tapak berbentuk T.
1.Fungsi Putaran
Meja pembedahan manual boleh diputar 360°, doktor boleh melaraskan sudut mengikut postur mereka semasa pembedahan, yang akan meningkatkan ruang pembedahan dengan ketara semasa pembedahan. (Pilihan)
2.Tukar Pantas ke Kedudukan Fleksibel
Meja pembedahan memerlukan 200°penonjolan (fleksi) pada permukaan meja pada satu masa dengan mengendalikan pemegang, yang boleh digunakan untuk menggantikan fungsi jambatan lumbar.
3. Meja Lapisan Berganda
Permukaan meja memerlukan permukaan meja komposit dua lapisan, pekali penyerapan sinar-X yang rendah dan kesan perspektif definisi tinggi.
4. Bahan Keluli Tahan Karat
Kerangka, tapak, tiang pengangkat dan struktur transmisi utama semuanya diperbuat daripada keluli tahan karat 304, yang mudah dibersihkan dan digosok, tahan terhadap asid dan kakisan, memastikan ia tidak akan berkarat.
5. Pelarasan Hidraulik dan Manual
Pengangkatan dan penurunan meja operasi hidraulik menggunakan jenis pam minyak pedal, yang berjalan lancar dan selamat serta boleh dipercayai. Semua pergerakan lain dikendalikan oleh kepala transmisi gear mekanikal.
Parameter
| Item Model | Meja Operasi Manual TY |
| Panjang dan Lebar | 2020mm*500mm |
| Ketinggian (Naik dan Turun) | 1010mm/ 760mm |
| Plat Kepala (Atas dan Bawah) | 45°/70° |
| Plat Belakang (Atas dan Bawah) | 75°/ 15° |
| Plat Kaki (Atas/Bawah/ Ke Luar) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Songsang | 25°/ 25° |
| Condongan Sisi (Kiri dan Kanan) | 20°/ 20° |
| Ketinggian Jambatan Ginjal | ≥110mm |
| Tilam | Tilam Memori |
| Bahan Utama | Keluli Tahan Karat 304 |
| Kapasiti Beban Maksimum | 200 kg |
| Waranti | 1 Tahun |
SAksesori standard
| Tidak. | Nama | Kuantiti |
| 1 | Skrin Anestesia | 1 Keping |
| 2 | Sokongan Badan | 1 Pasangan |
| 3 | Sokongan Lengan | 1 Pasangan |
| 4 | Rehat Bahu | 1 Pasangan |
| 5 | Kruk Lutut | 1 Pasangan |
| 6 | Pengapit Penetapan | 1 Set |
| 7 | Tilam | 1 Set |