1.Plat kepala sambungan berganda
Plat kepala sambungan berganda meja operasi elektrik ini boleh melaraskan ketinggian kepala katil dengan bebas, membolehkan pesakit mempunyai sudut kepala yang selesa semasa melakukan operasi dalam kedudukan yang berbeza.
2. Plat Kaki boleh menjadi Kawalan Elektrik atau Kawalan Spring Gas
Plat kaki boleh dikawal oleh spring gas atau boleh dinaik taraf kepada kawalan elektrik.
3. Sistem Kawalan Berganda Pilihan
Pengawal tangan dan kawalan panel pilihan menawarkan perlindungan berganda untuk pembedahan.
4.Kastor Besar
Roda TENTE Jerman yang diimport, tahan haus dan senyap.
5. Bateri Boleh Dicas Semula Terbina Dalam
Meja operasi elektrik TDY-2 dilengkapi dengan bateri boleh dicas semula berprestasi tinggi, yang boleh memenuhi keperluan 50 operasi. Pada masa yang sama, ia mempunyai bekalan kuasa AC untuk membekalkan tenaga elektrik bagi memastikan keselamatan maksimum.
6.Lebih Banyak Pilihan Pilihan
Tetapan semula satu butang pilihan, fungsi fleksi positif dan fleksi terbalik.
Parameter:
| ModelBarang | Meja Operasi Elektrik Mudah Alih TDY -2 |
| Panjang dan Lebar | 2100mm*550mm |
| Ketinggian (Naik dan Turun) | 1000mm/700mm |
| Plat Kepala (Atas dan Bawah) | 45° 90° |
| Plat Belakang (Atas dan Bawah) | 90°/ 17° |
| Plat Kaki (Atas/Bawah/ Ke Luar) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Songsang | 25°/ 25° |
| Condongan Sisi (Kiri dan Kanan) | 15°/ 15° |
| Ketinggian Jambatan Ginjal | ≥110mm |
| Gelongsor Mendatar | 345mm |
| Fleksibel/ Refleks | Operasi Gabungan |
| Papan Sinar-X | Pilihan |
| Panel Kawalan | Piawai |
| Sistem elektro-motor | Jiecang |
| Voltan | 220V/110V |
| Kekerapan | 50Hz / 60Hz |
| Kecekapan Kuasa | 1.0 KW |
| Bateri | Ya |
| Tilam | Tilam Memori |
| Bahan Utama | Keluli Tahan Karat 304 |
| Kapasiti Beban Maksimum | 200 kg |
| Waranti | 1 Tahun |
Aksesori Standard
| Tidak. | Nama | Kuantiti |
| 1 | Skrin Anestesia | 1 keping |
| 2 | Sokongan Badan | 1 pasang |
| 3 | Sokongan Lengan | 1 pasang |
| 4 | Sokongan Bahu | 1 pasang |
| 5 | Sokongan Kaki | 1 pasang |
| 6 | Sokongan Kaki | 1 pasang |
| 6 | Pemegang Jambatan Ginjal | 1 keping |
| 7 | Tilam | 1 Set |
| 8 | Pengapit Penetapan | 8 keping |
| 9 | Pengapit Penetapan Panjang | 1 pasang |
| 10 | Alat Kawalan Jauh Tangan | 1 keping |
| 11 | Talian Kuasa | 1 keping |