Semua penutup diperbuat daripada keluli tahan karat 304, mudah dibersihkan dan dibasmi kuman.
Bahan gentian penghantaran cahaya tinggi sesuai untuk kegunaan sinar-X.
Reka bentuk tilam yang dilebar membolehkan pesakit berbaring di meja pembedahan dengan lebih selesa.
Meja operasi elektro-hidraulik TDY-G-1 menggunakan sistem kawalan hidraulik termaju, injap elektromagnet dan pam minyak yang andal dari Taiwan, memastikan prestasi yang senyap dan stabil.
1.Ultra-rendahPkedudukan
2. Plat kepala sambungan berganda
3.Bkesalahan-dalam buah pinggangBpermatang
4. Bateri Boleh Dicas Semula Terbina Dalam
5. Brek Mekanikal
| Item Model | Meja ATAU Elektrik-Hidraulik TDY-G-1 |
| Panjang dan Lebar | 2080mm * 550mm |
| Ketinggian (Naik dan Turun) | 820mm / 520mm |
| Plat Kepala (Atas dan Bawah) | 45°/90° |
| Plat Belakang (Atas dan Bawah) | 80°/ 20° |
| Plat Kaki (Atas/Bawah/ Ke Luar) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Trendelenburg Songsang | 20°/ 20° |
| Condongan Sisi (Kiri dan Kanan) | 15°/ 15° |
| Ketinggian Jambatan Ginjal | 110mm |
| Sistem elektro-motor | Chaoger dari Taiwan |
| Voltan | 220V/110V |
| Kekerapan | 50Hz / 60Hz |
| Kecekapan Kuasa | 1.0 KW |
| Bateri | Ya |
| Tilam | Tilam Memori |
| Bahan Utama | Keluli Tahan Karat 304 |
| Kapasiti Beban Maksimum | 200 kg |
| Waranti | 1 Tahun |
SAksesori standard
| Tidak. | Nama | Kuantiti |
| 1 | Skrin Anestesia | 1 keping |
| 2 | Sokongan Badan | 1 pasang |
| 3 | Sokongan Lengan | 1 pasang |
| 4 | Sokongan Bahu | 1 pasang |
| 5 | Sokongan Kaki | 1 pasang |
| 6 | Sokongan Kaki | 1 pasang |
| 7 | Pemegang Jambatan Ginjal | 1 keping |
| 8 | Pengapit Penetapan Panjang | 1 pasang |
| 9 | Pengapit Penetapan | 8 keping |
| 10 | Alat Kawalan Jauh Tangan | 1 keping |
| 11 | Talian Kuasa | 1 keping |
| 12 | Pedal | 1 Pasangan |